весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/24/vilucheno_gorilku_z_pidroblenimi.htm
Вилучено горілку з підробленими акцизними марками. Майже 6,5 тисяч пляшок горілчаних виробів з підробленими марками акцизного збору вилучено з незаконного обігу податковою міліцією області. Фальсифікат виявлено під час проведення широкомасштабних оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на виявлення порушень податкового законодавства у сфері обігу підакцизних товарів. Про це повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

Лише за останній тиждень викрито три факти незаконного зберігання з метою подальшої реалізації лікеро-горілчаних виробів з підробленими марками акцизного збору. В складських приміщеннях, що розміщені в обласному центрі та місті Олександрії, було виявлено та вилучено з незаконного обігу майже 6,5 тисяч пляшок горілки. Орієнтована вартість вилучених лікеро-горілчаних виробів – близько 130 тисяч гривень. До речі, якість вилученої продукції відповідає встановленим нормам. Як засвідчила судово-медична експертиза, вироблена вона була не кустарно, а в заводських умовах. Вся вилучена горілка, як свідчать етикетки на пляшках, виготовлена на одному з заводів, розміщених у східному регіоні держави.

Марка акцизного збору – це спеціальний знак, наявність якого на пляшках з алкогольними напоями свідчить про сплату акцизного збору та підтверджує легальність реалізації товару на території держави. Вартість однієї акцизної марки для півлітрової пляшки сорокаградусної оковитої коштує нині 6 гривень 80 копійок. Лише по згаданим трьом фактам держава не отримала майже 50 тисяч гривень акцизного збору.

Взагалі з початку поточного року податковою міліцією області з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на загальну суму близько трьох мільйонів гривень.