весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/24/na_operaciyu_lyubovicha_miska_rada.htm
На операцію Любовича міська рада виділили 25 тисяч гривень. Саме з таким проханням звернувся до депутатів Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, під час сьогоднішнього, 24 листопада, засідання сесії Кіровоградської міської ради – повідомляє кореспондент Інтернет-видання «весь Кіровоград» .

За словами Володимира Тихоновича почесному громадянину Кіровограда, художньому керівнику Кіровоградського муніципального камерного хору, президенту Благодійного фонду підтримки хорового мистецтва в Кіровоградській області Юрію Любовичу потрібно 50 тисяч гривень для операції на серці. Тож присутні на сесії 53 депутати одноголосно проголосували за виділення з міського бюджету половину даної суми, тобто 25 тисяч гривень.

На початку сесії в порядку денному було лише одне питання – внести зміни до показників міського бюджету до рішення Кіровоградської міської ради від 29 січня 2009 року «Про міський бюджет на 2009 рік». Але депутати з місця попрохали головуючого на сесії міського голову Володимира Пузакова про внесення до порядку денного ще чотирьох питань. Що й було зроблено. Без особливих правок депутати проголосували в цілому за всі питання.