весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/24/cvitlovodskii_biznesmen_ne.htm
Cвітловодський "бізнесмен" не сплатив податків на суму 1,3 мільйони. Ще у 2003 році жителька Світловодська розпочала власну підприємницьку діяльність. Після реєстрації в податкові інспекції відкрила рахунок в одній із банківських філій міста. Спочатку бізнесом займалася разом з чоловіком. Для цього віддала йому всі документи. Мало того, навіть надала довіреність на ведення всіх справ від її імені. Та не могла передбачити світловодчанка свого розлучення. Проте припинення шлюбних відносин не стало на заваді підприємливому чоловікові, який і не думав припиняти свою діяльність від імені уже колишньої дружини – повідомили Інтернет-виданню «весь Кіровоград» в Управлінні податкової міліції ДПА у Кіровоградській області .

Маючи у своєму розпорядженні печатку та інші реквізити суб'єкта підприємницької діяльності, чоловік мав право підпису всіх платіжних банківських, первинних бухгалтерських та звітних податкових документів. Та цього виявилось замало. Отриманий прибуток вже не задовольняв його матеріальних потреб, які постійно зростали. Тому здійснюючи господарську діяльність від імені колишньої дружини, світловодський «бізнесмен» не задекларував суми отриманих доходів і таким чином занизив податок з доходів фізичних осіб від здійснення підприємницької діяльності та умисно ухилився від сплати податків, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету держави грошових коштів в сумі 1,3 мільйона гривень.

Прокуратурою Кіровоградської області за матеріалами оперативного управління управління податкової міліції ДПА в області за даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України за фактом умисного ухилення від сплати податків.