весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/23/v_oleksandriiskomu_raioni_zaboronili.htm
В Олександрійському районі заборонили до випуску твереде паливо! Тимчасово заборонено (зупинено) діяльність по виробництву твердого побутового палива ПП «Тікіч», що знаходиться на території Олександрійського району, - повідомляє екологічна інспекція Кіровоградської області.

При проведенні перевірки по дотриманню вимог природоохоронного законодавства ПП «Тікіч» (с. Березівка, Олександрійський район) фахівцями Державної екологічної інспекції в Кіровоградській області встановлено, що підприємство здійснює виробництво твердого побутового палива з порушенням вимог чинного природоохоронного законодавства, а саме:

- майданчик по виробництву твердого побутового палива введено в дію без відповідного проекту з матеріалами оцінки його впливу на навколишнє природне середовище і здоров'я людей, що є порушенням ст. 51 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»;

- підприємство здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел (сушильний комплекс СК-100, прес для виробництва твердого побутового палива) без відповідного дозволу, що є порушенням вимог ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

Рішенням Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської області з 23.11.2009 р. тимчасово заборонено (зупинено) діяльність по виробництву твердого побутового палива ПП «Тікіч» до усунення виявлених порушень.