весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/23/bilshe_5_tisjach_lyudei_na_kirovogradshini.htm
Більше 5 тисяч людей на Кіровоградщині не отримують зарплати! На Кіровоградщині вже декілька місяців поспіль 5300 осіб не отримують заробітної плати. Керівництво області неодноразово запевняло, що це питання вони тримають на жорсткому контролі. Проте ситуація залишається критичною. Кілька днів тому на засіданні обласної комісії знову розглядали стан погашення заборгованості із заробітної плати, - повідомляє канал "Кіровоград".

На сьогодні загальний борг із заробітної плати в області становить п'ятдесят чотири мільйони п'ятсот тисяч гривень. Десять з половиною мільйонів припадає на підприємства – банкрути, сорок чотири – на економічно активні.

Сьогодні на засідання обласної комісії були запрошені керівники сімнадцяти підприємств – боржників з міст Кіровограда, Олександрії, а також з Кіровоградського району. З них з'явилося лише чотири, інші – проігнорували. Незрозумілою для Галини Пастух стала і позиція правоохоронних органів. За її словами, останні не виконують належним чином доручення керівництва області та не реагують на критичну ситуацію, що сьогодні склалася із виплатою заробітної плати на цих підприємствах.

Присутні представники підприємств, де протягом останнього року, накопичуються борги із заробітної плати, назвали об'єктивні причини, через які вони опинилися у такій ситуації. Для комунальників – це низькі тарифи та затримки населення з оплатою послуг, для приватників – борги з боку замовників. Галина Пастух закликала присутніх спільними зусиллями вирішувати ці проблеми та у разі необхідності у судовому порядку стягувати кошти, заборговані цим підприємствам. На тих, же хто проігнорував засідання обласної комісії, обіцяють, поскаржитися прокуратурі.