весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/22/u_kirovogradi_vidkrivsja_restoran.htm
У Кіровограді відкрився ресторан "Primo Violino". Не зважаючи на кризу, у Кіровограді набирає обертів ресторанний та розважальний бізнес. Так на розі вулиць Леніна та Декабристів, що в обласному центрі, нарешті добіг завершення ремонт величної будівлі.

За інформацією сайту "весь Кіровоград" у приміщенні вже відкрито ресторан "Primo Violino" (итал. "перша скрипка") та найближчим часом планується відкрити нічний клуб "Fusion" (англ. "плавка", "мішанина"). Про терміни відкриття клубу наразі говорити рано, адже вже понад пів року ходять чутки про його відкриття.

За інформацією сайту "весь Кіровоград" ресторан та клуб входять до структури власності родини Станіслава Березкіна, власник ЗАТ «Креатив», депутата Кіровоградської обласної ради від БЮТ.

ДОВІДКА: ЗАТ «Креатив-групп» є одним із найбільших виробників масложирової продукції в Україні, спеціалізуючись на виробництві рафінованого дезодорованого масла, спеціалізованих і кондитерських жирів, твердих і м`яких маргаринів, майонезів та іншої продукції під торгівельними марками «Сонола», «Чудове», «Масловія» і «Кум».