весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/20/vat_kirovogradskomu_hlibozavodu.htm
ВАТ «Кіровоградському хлібозаводу» – 40 років! На адресу Інтернет-видання «весь Кіровоград» надійшло привітання від Олександра Табалова, голови правління Групи компаній «Формула Смаку» з 40-річчям ВАТ «Кіровоградський хлібзавод».

Вітаю працівників, ветеранів підприємства ВАТ «Кіровоградський хлібозавод» та всіх жителів міста і області із значною датою – 40-річчям з дня пуску в експлуатацію нашого хлібозаводу.

Низький уклін всім, хто самовіддано та сумлінно працював та працює на підприємстві, виконуючи найпочеснішу на землі роботу - випікання хліба.

Всі 40 років хлібозавод був одним із найпотужніших хлібопекарних підприємств області. Замінено обладнання на сучасне, більш потужне, застосовуються нові технології, зростає професійна майстерність працівників. Приємно відмітити, що на підприємстві працює багато молоді, яка гідно приймає естафету від старшого покоління. Це свідчить про бажання всіх тих, хто працює на підприємстві, йти вперед та не зупинятися на досягнутому.

Вітаю споживачів продукції ВАТ «Кіровоградський хлібозавод» - всіх, хто зробив свій вибір на користь нашої продукції - продукції, яка виготовляється за рецептами, перевіреними часом та за новими технологіями.

Бажаю всім міцного здоров'я, добробуту, миру і злагоди, гарних здобутків, успіхів і удачі!