весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/20/vasil_dzjaduh__golova_miskoyi_filiyi.htm
Василь Дзядух – голова міської філії організації «Моя Кіровоградщина». У Кіровограді відбулися збори з нагоди відкриття у місті представництва обласної громадської організації «Моя Кіровоградщина». За інформацією Інтернет-видання «весь Кіровоград», участь у зборах взяло майже 70 представників еліти міста – лідерів громадських організацій, працівників різних сфер і галузей.

Головував на зборах полковник запасу Юрій Муконін, а у президії були Василь Моцний, голова ради обласної громадської організації «Моя Кіровоградщина», Віктор Шмідт, директор компанії «Житлобуд», Олександра Залевська, голова обласної федерації профспілок та Василь Дзядух, голова правління ВАТ «Автобусний парк».

На порядок денний зборів було винесення два питання – створення у місті представництва обласної громадської організації «Моя Кіровоградщина» та обрання керівника представництва. По першому питанню вагань не було, як і по другому – одноголосно керівником міської організації «Моя Кіровоградщина» було обрано Василя Дзядуха.