весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/20/u_kirovogradi_zatrimano_dvoh_domushnikiv.htm
У Кіровограді затримано двох "домушників". Співробітниками Кіровського райвідділу міліції затримано двох місцевих жителів за підозрою у скоєнні низки квартирних крадіжок на території Кіровограда – повідомили «весь Кіровоград» у ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

Двоє жителів Кіровограда 27 та 35 років познайомилися випадково, але швидко знайшли спільну мову, адже в минулому кожен з них вже тричі відбував покарання у місцях позбавлення волі за скоєння крадіжок. Ніде не працюючи, нові товариші вирішили згадати старі «подвиги» та підзаробити на прожиття.

Прогулюючись вулицями приватного сектору у одному із мікрорайонів міста, чоловіки приглядались до більш заможних осель, вираховуючи, де можна краще «поживитися». До обраних будинків проникали зламуючи замки у вхідних дверях або через вікна, забирали все, що знаходили: золоті прикраси, гроші, мобільні телефони, побутову та комп'ютерну техніку, фотоапарати, одним словом, всі цінні речі. В результаті чого загальна сума збитків потерпілих становить близько 60 тисяч гривень.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів зловмисників було затримано, частину викраденого, яке зберігалося у підозрюваних вдома, вилучено. Інше майно вони встигли продати, а виручені та викрадені гроші витратити на власні потреби і наркотичні засоби, яким зловживали.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України, санкціями якої передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до шести років. Проводиться слідство.