весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/20/mistecka_akcija_nash_dim_do_vsesvitnogo.htm
Мистецька акція «Наш дім» до Всесвітнього дня дитини! Сьогодні, 20 листопада 2009 року у дитячому будинку інтернатного типу «Наш дім» Кіровоградським обласним художнім музеєм та картинною галереєю Андрія Кадигроба за підтримки медіа-групи «Весь Кіровоград» було проведено мистецьку акцію з однойменною назвою.

Нагадаємо, що у квітні цього року Художня галерея Андрія Кадигроба та медіа-група «Весь Кіровоград» за підтримки Кіровоградського обласного художнього музею проводили Великодній благодійний аукціон, на якому були зібрані кошти на користь дитячого будинку «Наш дім». Тому мистецька акція «Наш дім» стала логічним продовженням цієї роботи, адже сьогодні ще й Всесвітній день дитини

Захід провели молоді художники, лауреати Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України у номінації «За творчі досягнення» завідуючий відділом обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» Анатолій Кімнатний та директор приватної галереї Андрій Кадигроб.

Вихованці «Нашого дому» отримали змогу власноруч у співавторстві з дорослими художниками створити справжню картину. Полотно, що малювали олійними фарбами, стало подарунком для дітей, які його створювали. Адже картина назавжди залишиться у «Нашому домі» і згодом прикрасить його інтер'єр, розповідає директор будинку Сергій Покідов.

Така форма роботи покликана виховувати інтерес до образотворчого мистецтва і творчості як такої. Вона викликала неабияке захоплення як у дітей, так і у дорослих, які були задіяні у її проведенні, подарувала безліч позитивних емоцій, переконана директор обласного художнього музею Тетяна Ткаченко

Фото з акції дивіться тут!