весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/20/ditjachii_svit_provodit_akciyu.htm
"Дитячий світ" проводить акцію "Благодійна листівка". Всеукраїнський благодійний фонд "Дитячий світ" запрошує взяти участь в акції "Благодійна листівка", що проводиться все другий рік поспіль.

Метою акції є допомога необхідним медичним обладнанням реанімаційним відділенням обласних дитячих лікарень. Зміст акції: Фонд пропонує привітати із новорічними та різдвяними святами своїх друзів, колег, партнерів чи клієнтів гарною кольоровою листівкою, зробленою на основі дитячого малюнку, пише "весь Кіровоград"

Ця листівка має благодійний характер. Кошти, виручені від її розповсюдження, будуть використані для придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень. Для того, щоб стати учасником акції, необхідно лише повідомити про це ел.поштою на адресу dytsvit_fond@ukr.net або за тел. (044) 481 09 49, замовити необхідну кількість листівок. Внесок за одну листівку становить лише 10 грн. Докладнішу інформацію про хід акції, а також про суму зібраних коштів і про придбане обладнання можна отримати тут