весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/2/u_vas_ye_borgi_za_teplo_todi_chekaite.htm
У вас є борги за тепло, тоді чекайте колекторів з фірми "Корсар". ДП "Кіровоградтепло "ТОВ" "ЦНТІ УНГА"розпочало вчасно опалювальний сезон 2009/2010 року завдяки значній організаційній роботі по підготовці теплового господарства до зими та отриманню лімітів на природний газ в ДК "Газ України".

Як повідомляє Адміністрація ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА" , подальший перебіг опалювального періоду нерозривно пов'язаний із своєчасними розрахунками підприємства за спожитий природний газ та належною платіжною дисципліною споживачів – саме за цієї умови підприємство зможе отримувати щодекадні ліміти на газ та стабільно подавати тепло в оселі кіровоградців.

Зважаючи на значний обсяг заборгованості за надані послуги з теплопостачання та недостатній рівень розрахунків за спожите тепло, підприємство одночасно з посиленням позовно – претензійної роботи вимушено було піти на досить непопулярний крок - укласти договір з київською колекторською фірмою ״Корсар״ , яка вже розпочала роботу із злісними боржниками ДП ״Кіровоградтепло״ ТОВ ״ЦНТІ УНГА ״.

Адміністрація підприємства закликає боржників терміново погасити борги за послуги з теплопостачання, аби уникнути зайвих проблем.