весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/2/spekinspekcija_shukaye_u_smitti_listi.htm
Спекінспекція шукає у смітті листи та квитанції! Щоб ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища у Кіровограді, інспектори влада міста вдається до радикальних і незвичайних методів, які, втім, допомагають боротися із найбільш злісними забруднювачами довкілля.

Так непроста ситуація, що склалася довкола сміттєзвалища по вулиці Тульській, що у Кіровограді, привернула увагу і учасників щоопнеділкової робочої планірки у міського голови Володимира Пузакова.

Керівник спецінспекції Віктор Іванов розповів, що у рамках ліквідації сміттєзвалища планується провести виховну роботу із дорослим населенням – через участь інспекторів у батьківських засіданнях у школах і дитсадках, розташованих у районі вулиці Тульської. Також дієвим методом стане підписання договорів на утилізацію твердих відходів.

Але оскільки сміття у даному районі викидають не тільки і не стільки мешканці прилеглих будинків, то пошук справжніх винуватців екологічної катастрофи у вигляді гір сміття вестиметься нетиповими методами – через пошук у смітті листів та квитанцій, а далі – їхніх адресатів, повідомляє Інтернет-видання «весь Кіровоград»