весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/19/osvitjani_piketuyut_kirovogradsku.htm
Освітяни пікетують Кіровоградську міську раду! Сьогодні о 10 годині розпочала свою роботу сесія Кіровоградської міської ради. Ще за годину до початку сесії під стіни міськради вийшли представинки профспілки науки і освіти.

Рішення про пікет було ухвалено на вчорашніх зборах представників профспілок працівників освітянської галузі. Про це вчора повідомляв канал "Кіровоград".

За інформацією кореспондентів каналу "Кіровоград", 15 жовтня нинішнього року міськрада ухвалила рішення про ліквідацію свого управління освіти та створення гуманітарного департаменту. На жаль, міська влада вже вкотре проявила «послідовність», не порадившись з приводу свого рішення ні з профспілковими комітетами, ні з освітянами Кіровограда. Два дні поспіль комісія з реформування освітянської галузі міста засідала у «будинку з колонами», не запросивши для обговорення цього архіважливого питання жодну із зацікавлених сторін.

Тож міська профспілка працівників освіти вирішила провести збори, на яких була б визначена позиція щодо доцільності проведення у кінці року таких значних реформ галузі.

Виступаючі на профспілкових зборах акцентували увагу на декількох питаннях. Так, член депутатської комісії Кіровоградської міськради з гуманітарних питань Анатолій Катренко зазначив, що це рішення політичне, адже на наступних виборах міського голови можна буде використовувати адмінресурс. За словами Анатолія Катренка, викликає здивування і лист про вилучення земельної ділянки по вулиці Яновського, 60, де знаходиться станція юних техніків, новим керівником якої планують зробити людину без відповідної освіти і до того ж раніше засуджену.

Профспілкові ж лідери акцентували увагу на тому, що створення гуманітарного департаменту зруйнує міську систему освітянської галузі та суперечить чинному Законодавству України про Профспілкові комітети, не говорячи вже про нераціональне використання бюджетних коштів у період кризи. Тож присутні на профспілкових зборах одноголосно проголосували за рішення пікетувати сесію міськради, яка відбувається сьогодні. І хотілося б нарешті почути від міської влади причини та мету створення гуманітарного департаменту і що від цього виграє міський бюджет.