весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/19/navchalnovihovni_zakladi_kirovogradshini.htm
Навчально-виховні заклади Кіровоградщини готуються вийти з карантину! Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від тридцятого жовтня, тритижневе тимчасове призупинення навчального процесу у освітніх закладах країни завершується 22 листопада. Це означає, що вже 23-го садки, школи та виші мають розпочати свою роботу. Але існує ймовірність продовження карантинних канікул. Це питання буде вирішено тільки завтра. А тим часом усі дошкільні заклади таки готуються до прийняття дітей, - повідомляє канал "Кіровоград"

Дошкільний навчальний заклад номер 73 один із тридцяти дев'яти у місті, де теж розпочали підготовчі заходи. З понеділка тут очікують двісті тридцять малят. З вчорашнього дня в садку ввімкнули опалення, аби приміщення встигло прогрітися до їх приходу. Усі заходи запобігання розповсюдженню гострих респіраторних вірусних інфекцій у закритих дитячих колективах цього разу виконуватимуться особливо ретельно. Це означає, що будуть проведені усі організаційні та гігієнічні заходи щодо попередження зараження респіраторними інфекціями.

Завтра у садку буде зроблено генеральне прибирання та проведена дезінфекція приміщення. Найвідповідальнішим моментом стане ранковий прийом дітей – говорить завідуюча садком. У обов'язковому порядку усім малюкам до трьох років при прийомі до садку вимірятимуть температуру тіла, батьків старших дітей опитуватимуть про стан здоров'я малюка. При наявності банального нежитю дитиину в садок не приймуть – ця позиція принципова для Валентини Миколаївни. Адже, якщо одна дитина нежить переносить без будь-яких змін для організму, то для іншої він може стати і причиною бронхіту. Ще дуже важливим є дотримання температурного режиму у приміщеннях та провітрювання. Останнє буде проводитися набагато частіше, як і кількість вологих прибирань.