весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/19/naibilshe_vid_epidemiyi_na_kirovogradshini.htm
Найбільше від епідемії на Кіровоградщині страждають міста! Вчора відбулася прес-конференція головного державного санітарного лікаря області Федора Чорного на тему: «Стан епідемічної ситуації в області», - повідомляє kr-admin.gov.ua.

Характеризуючи ситуацію з поширення сезонного грипу та ГРВІ в області, Федір Чорний зазначив, що з початку епідемії (31 жовтня нинішнього року) станом на 16 годину 16 листопада на Кіровоградщині зареєстровано більше 20 тисяч захворілих. Найбільш охоплені епідемією міста Кіровоград, Олександрія, Світловодськ, Знам'янка, Світловодський та Знам'янський райони.

Як повідомив головний державний санітарний лікар області, починаючи з минулого тижня, завдяки запровадженим протиепідемічним заходам, у регіоні намітилася стійка тенденція до спаду захворюваності на грип та ГРВІ. Рівень перевищення «епідемічного порогу» в області вже зменшився до 30 відсотків, одужали та виписалися з лікарень 850 осіб. На сьогодні на стаціонарному лікуванні у медичних установах регіону залишається біля 600 захворілих.

Федір Чорний звернувся до жителів Кіровоградщини з проханням активніше застосовувати профілактичні протиепідемічні заходи, а саме вживати імуннозміцнюючі та фітонцидні препарати, обмежити коло спілкування, практикувати вологе прибирання та провітрювання приміщень. А також ні в якому разі не займатися самолікуванням й при перших ознаках недуги невідкладно звертатися до медичної установи.