весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/19/golova_kirovogradskoyi_oda_zustrivsja.htm
Голова Кіровоградської ОДА зустрівся з керівниками молодіжних організацій. Вчора в Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулася зустріч голови облдержадміністрації Володимира Мовчана з керівниками молодіжних громадських організацій області та лідерами органів студентського самоврядування, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

У зустрічі також взяли участь виконуюча обов'язки заступника голови облдержадміністрації Галина Пастух, начальник управління у справах сім'ї та молоді Сергій Пастернак, начальник управління освіти і науки Ельза Лещенко, начальник управління у справах преси та інформації Євгенія Шустер, заступник начальника управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Ірина Згривець, заступник начальника головного фінансового управління Ігор Демчук.

Звертаючись до учасників зібрання, Володимир Мовчан привітав молодь зі святом – Днем студента, побажав усім здоров'я, творчих успіхів і такої майбутньої роботи, яка б приносила не тільки матеріальне, а й моральне задоволення.

Керівник області розповів представникам молодіжних громадських організацій про основні напрямки своєї роботи, окреслив актуальні та проблемні питання життя області, шляхи їх реалізації.

Начальник управління у справах сім'ї та молоді Сергій Пастернак зазначив, що на Кіровоградщині зареєстровано 188 молодіжних та 55 дитячих громадських організацій, хоча активно працюють значно менше. Профільні управління облдержадміністрації постійно співпрацюють з ними в рамках реалізації молодіжних державних програм. Він також зазначив, що минулого тижня під час розширеного засідання ради з питань молодіжної політики при облдержадміністрації було розглянуто та ґрунтовно обговорено положення проекту обласної цільової соціальної програми «Молодь Кіровоградщини» на 2010-2015 роки. За результатами цього обговорення прийнято рішення внести до проекту (до 20 листопада нинішнього року) пропозиції, що надходитимуть від молодіжних організацій. Присутні на засіданні ради активісти молодіжних громадських організацій висловили підтримку запропонованій програмі та домовилися звернутися до депутатів обласної ради з проханням прийняти її на сесії обласної ради.

Під час зустрічі з головою облдержадміністрації представники молоді та студентства висловили свої погляди, бачення та пропозиції щодо реалізації молодіжної політики в області. Йшла мова також про ряд інших актуальних проблем – фінансування молодіжних програм, створення Центру для молоді, функціонування літніх пришкільних дитячих таборів, розвиток скаутського руху, молодіжного будівництва, зокрема у сільській місцевості та ін.

Володимир Мовчан запевнив лідерів молодіжних та студентських організацій, що всі їхні пропозиції та озвучені проблеми будуть взяті до уваги обласною владою і за можливості шукатимуться шляхи їх вирішення.

По закінченні зустрічі голова облдержадміністрації подарував кожному її учаснику тритомник "Людина та її світогляд". А далі – фото з усіма – на добру згадку.