весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/18/u_kirovogradi_vid_gripu_pomerla.htm
У Кіровограді від грипу померла вагітна жінка. Жінка на 27-му тижні вагітності померла у реанімаційному відділенні Кіровоградської обласної лікарні вночі, 16 листопада.

Про це повідомила міський акушер-гінеколог Наталія Журжер під час прес-конференції у Кіровограді сьогодні, 17 листопада, передає Mobus.com з посиланням на "Кіровоград.proUA.com"

За інформацією Журжер, за симптоматикою у померлої був грип, але даних патанатомії поки нема. Аналізи померлої направлені до Лондона, де встановлять, був це вірус грипу типу А (H1N1), чи ні.

Також, як зазначила Журжер, чоловік померлої нещодавно повернувся із західної України, після чого перехворів грипом у легкій формі. Після перших симптомів захворювання вагітна близько тижня лікувалася вдома та до лікарів звернулася, коли врятувати її вже було неможливо.

У зв'язку з цим акушер-гінеколог звернулася до вагітних із закликом потурбуватися про своє здоров'я та здоров'я майбутньої дитини. Для цього потрібно уникати людних місць, носити марлеві маски, мити руки, носити теплий одяг, при перших ознаках захворювання викликати «швидку» та дільничного лікаря та не займатися самолікуванням. Новости Кировограда от Mobus.com