весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/18/na_kirovogradshini_posadovi_osobi.htm
На Кіровоградщині посадові особи намагалися двічі отримати відшкодування ПДВ. Двічі отримати бюджетне відшкодування ПДВ за один раз імпортоване обладнання намагались посадові особи кіровоградського підприємства, яке займається виробництвом та здійснює торгово-посередницьку діяльність. Повідомляє відділ контролю за відшкодуванням ПДВ ДПА у Кіровоградській області.

Це виявила перевірка, яку провели співробітники податкової служби області. Дане діяння є прямим порушенням закону України «Про податок на додану вартість», внаслідок вчинення якого підприємством завищено суму заявленого бюджетного відшкодування податку на додану вартість в сумі 3,3 млн. грн.

В ході перевірки іншого приватного підприємства встановлено факт не підтвердження сплати коштів постачальникам за придбаний товар, чим порушено вимоги закону України «Про податок на додану вартість». В результаті посадові особи підприємства завищили заявлену суму бюджетного відшкодування податку на додану вартість в розмірі 220 тис. грн.

Взагалі питання контролю за достовірністю та своєчасністю повернення підприємствам заявлених до відшкодування з бюджету сум ПДВ тримається на постійному контролю ДПА в області. Так, протягом нинішнього року упереджено безпідставно заявлений до відшкодування ПДВ в сумі 50,6 млн. грн.