весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/18/karantinni_zahodi_v_armiyi_cibulja.htm
Карантинні заходи в армії: цибуля у приказному порядку! Військовий комісар Кіровограда Микола Тищенко розповів журналістам газети Кіровоградська правда , що вітаміни і цибулю в армії не просто дають, а наказують їсти, адже у закритих приміщеннях хвороби розповсюджуються набагато швидше.

Взагалі ж заходи вживаються такі ж, як і по всій країні. Хворі на ГРВІ призовники медкомісію не проходять, здорові – проходять у звичному порядку. На період піку захворюваності проходження комісії не припиняли. Але з 7 по 12 листопада відправки строковиків не було через ситуацію із захворюваністю. З 12 листопада відправка відновлена. Щодо звільнень із строкової служби, які припадають якраз на цей місяць, ніякої затримки не буде, повідомив військовий комісар.

У військовій частині А0759 міста Кіровограда 30% захворіло. Служать там лише контрактники, хворі лікуються в основному у лікарнях, розповідає командир частини Віктор Почерняєв. У частині розповіли, що проводиться дезінфекція приміщень, дають ту ж цибулю та часник. Якихось незвичайних випадків застудних захворювань там немає. На КПП змушують одягати пов'язки.