весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/17/vijavleno_115_porushen_zakonodavstva.htm
Виявлено 115 порушень законодавства про правовий статус іноземців! З метою запобігання порушень законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, розкриття і припинення злочинів та інших правопорушень, скоєних ними, у тому числі в співучасті з громадянами України, посилення контролю за створенням і функціонуванням спільних підприємств та компаній, сфера діяльності яких пов'язана з іноземних туризмом, на території області проведено оперативно-профілактичну операцію «Мігрант», - повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

В результаті вжитих заходів працівниками міліції регіону здійснено 6702 перевірки об'єктів можливого перебування нелегальних мігрантів, у тому числі перевірено 1692 приватні адреси, 4689 одиниць автотранспорту та пасажирських поїздів, 72 гуртожитків і готелів, 108 вокзалів, 19 туристичних організацій та 107 ринків.

Співробітниками ОВС Кіровоградщини виявлено та задокументовано 115 порушень законодавства про правовий статус іноземців, з яких 79 згідно ст. 203 КУпАП (порушення встановлених правил перебування в державі). Також складено 36 адмінпротоколів стосовно громадян України, які надавали послуги або сприяли незаконному перебуванню іноземців у країні (ст. 204-206 КУпАП).

Крім того, скорочено термін перебування у державі 3 іноземцям, встановлено 19 нелегальних мігрантів, стосовно яких прийнято рішення про видворення за межі держави, у тому числі 3 іноземців видворено за межі України у примусовому порядку.