весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/16/u_kirovogradi_viznacheno_vulici_z.htm
У Кіровограді визначено вулиці з одностороннім рухом! Виконком Кіровоградської міської ради затвердив перелік ділянок вулиць у центральній частині міста, на яких введено односторонній та обмежено рух вантажного транспорту. Власне, щодо одностороннього руху – то в місті нічого не змінилося, просто виконком зафіксував ці ділянки офіційним документом, - повідомляється на сайті Кіровоградської міської ради.

А щодо вантажного транспорту, то його рух обмежено в центральній частині міста – вулицями Нижньою Биківською, Жовтневої Революції, провулком Училищним, вулицями Медведєва, Чорновола, Маланюка, Башкирською, Кірова та Великою Пермською.

Йшлося на засіданні виконкому і про необхідність заборони руху вантажного транспорту біля обласного музично-драматичного театру. Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков нагадав, що зараз триває реконструкція театру, резонанс від руху великої кількості вантажного транспорту може негативно вплинути на хід будівельних робіт. А коли театр введуть в експлуатацію та нададуть йому статус національного, як обіцяв Кабінет Міністрів, тим більше буде недоречно, якщо повз нього з гуркотом проїжджатимуть вантажівки.

Правда, поки що остаточне рішення щодо цього не було прийняте – фахівцям слід ретельно вивчити питання й знайти оптимальний варіант транспортної розв'язки.

До речі, незабаром у Кіровограді відбудеться ще одне «транспортне» нововведення – на вулиці Леніна встановлять шлагбауми, і вона нарешті стане по-справжньому пішохідною. Нагадаємо, що місцева влада, особисто міський голова неодноразово наголошували на тому, що саме цього прагнуть кіровоградці, намагалися залучити до виконання відповідного рішення виконкому працівників ДАІ, однак безуспішно. Та, врешті-решт, і самі правоохоронці зрозуміли, що вулиця повинна бути пішохідною – керівництво УМВС в області надіслало листа міській владі, в якому висловило тривогу з приводу неналежного дотримання правил дорожньої безпеки на вулиці Леніна і порадило відгородити її шлагбаумами. Зараз їх виготовляють, а встановити планують уже найближчими днями.