весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/16/molodizhni_organizaciyi_doluchilisja.htm
Молодіжні організації долучилися до обговорення основного закону. Минулого тижня під керівництвом виконуючої обов'язки заступника голови обласної державної адміністрації Галини Пастух відбулося розширене засідання ради з питань молодіжної політики при облдержадміністрації, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

У засіданні взяли участь лідери молодіжних громадських організацій та студентського самоврядування, представники молодіжної громадської організації «Народно-демократична ліга молоді», асоціації молоді Кіровоградщини «Златопілля», окружної пластової старшини Кіровоградської округи ПЛАСТу – Національної скаутської організації України.

На засіданні було розглянуто питання про винесення на обговорення проекту обласної цільової соціальної програми «Молодь Кіровоградщини» на 2010-2015 роки. Також учасники засідання обговорили проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України».

Виконуюча обов'язки заступника голови облдержадміністрації Галина Пастух наголосила, що вирішення проблем молоді – пріоритетний напрямок діяльності обласної влади. – «Найближчим часом голова облдержадміністрації Володимир Мовчан планує зустрітися з представниками молодіжних організацій області, обговорити з ними існуючі проблеми та визначити шляхи запобігання поширенню негативних тенденцій у молодіжному середовищі», – зауважила Галина Пастух.

Начальник управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації Сергій Пастернак поінформував присутніх про діяльність управління у рамках проведення у 2009 році в Україні року молоді. Зокрема, повідомив, що незважаючи на брак коштів, у нинішньому році управлінням було організовано та проведено в області 30 молодіжних заходів.

Відбулося жваве обговорення положень проекту обласної цільової соціальної програми «Молодь Кіровоградщини» на 2010-2015 роки, за результатами якого було прийняте рішення внести додаткові пропозиції до проекту від молодіжних організацій до 20 листопада нинішнього року.

Провідний спеціаліст правового відділу головного управління юстиції в Кіровоградській області Євген Земляний ознайомив учасників засідання з основними змінами проекту Конституції України, внесеного на всенародне обговорення Президентом України.

Під час обговорення представники молодіжних організацій визначили позитивні сторони проекту основного закону, запропонували власні підходи. Більшість учасників засідання підтримали думку про те, що нинішня Конституція дійсно потребує удосконалення, внесення певних прогресивних змін, але з обов'язковим урахуванням молодіжної думки.
Молодіжними організаціями було прийняте рішення долучитися до всенародного обговорення проекту Конституції України, запропонованого Главою держави та найближчим часом внести відповідні пропозиції.