весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/15/na_kirovogradshini_vikrili_spekuljanta.htm
На Кіровоградщині викрили спекулянта протизастудними препаратами! Податковою міліцією Олександрійської об'єднаної податкової інспекції викрито факт безліцензійної реалізації лікарських засобів сумнівної якості, пише портал Р.К.С. з посиланням на Прес-службу ДПА

Житель Олександрії вирішив, що зможе допомогти громаді побороти пандемію та трішки підзаробити на ажіотажі навколо лікарських засобів. І шлях отримання прибутку обрав досить оригінальний. На центральному ринку Олександрії "підприємець" здійснював продаж понад 25 найменувань лікарських препаратів, призначених для профілактики та лікування простудних захворювань. До речі, ні ліцензії на роздрібну торгівлю медпрепаратами, ні документів, що посвідчують походження та якість товару, кмітливий олександрієць не мав.

Під час огляду у громадянина вилучено товару на загальну суму біля 3,5 тисяч гривень. Відносно порушника складено адмінпротокол за ч.1.ст.164 кодексу України про адміністративні порушення, що передбачає накладення штрафу від 20 до 40 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією вилучено майна чи без.

Загалом з початку листопада поточного року податковою міліцією спільно з підрозділами податкового контролю юридичних та фізичних осіб ДПА в області проведено 138 перевірок аптечних закладів та виявлено 19 порушень податкового законодавства; відносно порушників застосовано фінансових санкцій на загальну суму більш ніж 45 тисяч гривень.