весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/15/gubernator_kirovogradshini_planuye.htm
Губернатор Кіровоградщини планує зустрітися з молодіжними лідерами! Про це розповіла під час розширеного засідання Ради з питань молодіжної політики при облдержадміністрації Галина Пастух, в.о. заступника голови ОДА.

За інформацією сайту "весь Кіровоград", пані Галина наголосила, що вирішення проблем молоді – пріоритетний напрямок діяльності обласної влади.

«Найближчим часом голова облдержадміністрації Володимир Мовчан планує зустрітися з представниками молодіжних організацій області, обговорити з ними існуючі проблеми та визначити шляхи запобігання поширенню негативних тенденцій у молодіжному середовищі», – зауважила Галина Пастух.

Головне, вважають лідери молодіжних організацій, опитані журналістами сайту "весь Кіровоград", щоб участь у даній зустрічі взяла більша кількість реально діючих молодіжних організацій, аніж, наприклад, у згаданому засіданні Ради, де були помічені, за офіційною інформацією ОДА, представники «Народно-демократичної ліги молоді», асоціації «Златопілля» та Національної скаутської організації України.