весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/13/z_derzhavnih_teleradiokompanii_ukrayini.htm
З державних телерадіокомпаній України створять єдину мережу! На днях в Кіровоградській обласній державній телерадіокомпанії з робочим візитом побував заступник голови Держтелерадіо Микола Білоус, - повідомляє сайт КОДТРК.

Його приїзд пов'язаний з новим проектом громадського мовлення, в рамках якого співпрацюватимуть усі державні телекомпанії. Таким чином і кіровоградські глядачі тепер зможуть дізнатись більше про життя мешканців інших областей. Прямі включення з різних куточків держави, програми, підготовлені журналістами зі Сходу, заходу, півночі й Півдня України і багато іншого вже незабаром чекає на тих, хто частенько вмикає канал Кіровоград.

Ідея створити єдину мережу, яка б вміщувала доробок усіх державних телерадіокомпаній України з'явилась давно. Зараз вона вже активно втілюється у життя у різних регіонах держави. Кіровоградська обласна державна телерадіокомпанія – не виключення. Глядачі каналу Кіровоград вже мали можливість у ранковому ефірі бачити у себе в гостях львів'ян, на черзі інші області. Такий громадський проект дає можливості розказати українцям про те, як живуть люди у різних куточках держави. Центральні канали зосереджуються більше на подіях у столиці, відомих персонах. А от завданням обласних державних телекомпаній буде показати, шляхом обміну своїм продуктом, як живеться мешканцям глибинки різних областей, каже Микола Білоус. При цьому він упевнений – регіональні журналісти ні на крок не відстають у професіоналізмі від своїх київських колег.

Виробництво телевізійного продукту буде орієнтоване на висвітлення позитиву у житті держави. З екрану має литись більше оптимізму, упевнений заступник голови Держтелерадіо. І за цим параметром, і за іншими канал Кіровоград вигідно вирізняється, констатує Микола Білоус.

Більше про те, що чекати кіровоградським і не тільки глядачам від обласних державних телерадіокомпаній дивіться в програмі «Актуальне інтерв'ю» одразу по завершенню випуску новин.