весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/13/vidznachennja_vsesvitnogo_dnja_tolerantnosti.htm
Відзначення Всесвітнього Дня толерантності! Iнформацiйна агенцiя Навколосвiтнього Каравану IНТЕРКУЛЬТУРА у рамках відзначення Всесвітнього Дня толерантності повiдомляє:

16 листопада 2009 року, у Всесвітній День толерантності, о 14.00
на Майдані Незалежності біля входу до Головпоштамту міжнародні культурно-освітні рухи ПРОГОЛОСЯТЬ 2010 РІК В УКРАЇНІ РОКОМ ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ.


Церемонію проголошення буде проведено у дві дії:

ДІЯ ПЕРША: 14:00 - ПРОГОЛОШЕННЯ 2010 РОКУ РОКОМ ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ Після урочистого проголошення представникам культурних інституцій іноземних держав в Україні, що виявили бажання приєднатися до відзначення Дня толерантності, надається вітальне слово. Термін участі в проголошенні Року Взаєморозуміння - одна хвилина. Мова виступу - національна з синхронним перекладом українською.

ДІЯ ДРУГА: 14:20 - ТВІЙ СВІТ В МЕНІ ФОТО-ЕТНО-ХОРОВОД З ДЗЕРКАЛАМИ В хороводі зберуться представники різних народів, вдягнуті в свої національні костюми. В руках тих з них, що всередині кола (вони в українських костюмах), будуть дзеркала, в яких віддзеркаляться люди в костюмах іншої національності (зовнішнє коло). Під музику різних народів два етно-кола рухатимуться по колу
обличчям один до одного, завмираючи на 30 секунд один проти одного
для того, щоб фотографи і оператори могли зафіксувати віддзеркалення, яке відображає головне послання акції - глибинну єдність народів світу та можливість їхнього взаєморозуміння...

Акредитація преси: 353 35 70, 093-035 65 07, media@interkulturo.info
Організатор акції: Національний Комітет НК ІНТЕРКУЛЬТУРА
пише Інтернет-видання весь Кіровоград