весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/13/v_kirovogradi_vidbuvsja_trening_za.htm
В Кіровограді відбувся тренінг "За збереження родини"! В обласному центрі відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг для молодих подружніх пар «За збереження родини», - повідомляє канал "Кіровоград".

У Кіровограді пройшов його регіональний етап. Актуальність цього проекту зайвий раз доводити не треба – кажуть організатори. Про це свідчить не зовсім оптимістична демографічна ситуація в Україні.

Часто після укладення шлюбу у наречених з'являється радість з вирішення якоїсь своєї проблеми – психологічної, вікової чи квартирної. Варіанти можуть бути різні – кажуть психологи. Проте найчастіше українці одружуються з трьох причин: з любові, через необхідність і за розрахунком. І домінує у цьому списку остання. За статистикою в нашій держав, найчастіше шлюб укладають через вагітність нареченої. А за кількістю розлучень Україна посідає 4 місце в світі. На 100 шлюбів у нас 54 розлучення. Тому третій рік поспіль «Народно-демократична ліга молоді» вчить молоді подружні пари, як зберегти свою сім'ю і ті ніжні відносини, що були до одруження.

Подібні семінари проходять у цьому році в п'яти областях. Третій рік поспіль в Кіровограді тренінг проводить практичний психолог Анна Тітова.

Тривав тренінг усього один день. Тож, у короткий термін організатори намагалися вмістити якомога більше корисної інформації для молодих подружніх пар.

Користь від таких семінарів відмічають і учасники. Кажуть: тренінги допомагають зрозуміти свою половинку, віднайти причини сварок, які виникають у подружньому житті.