весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/13/golova_kirovogradskoyi_oda_vidvidav.htm
Голова Кіровоградської ОДА відвідав Добровеличківський район. Голова обласної державної адміністрації Володимир Мовчан продовжує знайомитися з економічним потенціалом Кіровоградщини. Цього разу він побував у Добровеличківському районі, - повідомляє канал "Кіровоград".

Знайомство з Добровеличківським районом Володимир Мовчан розпочав з помічнянського локомотивного депо, одного з найбільших місцевих підприємств. Сьогодні тут працює понад 1000 чоловік. Керівник області ознайомився з умовами їх роботи, поцікавився середнім рівнем заробітної платні, який тут, до речі, становить майже 2 тисячі 700 гривень в місяць, та перспективами підприємства.

Відвідав Володимир Мовчан і кілька підприємств, що працюють в агропромисловому комплексі Добровеличківського району. Зокрема він побував у селянсько-фермерському господарстві «Неофіти», яке, окрім основної діяльності, займається ще й випічкою хліба з власноруч вирощеного зерна. За місяць тут переробляють майже 60 тонн пшениці, з якої випікають близько 20 сортів білих, якісних та смачних хлібобулочних виробів, які потім реалізують у віддалених селах району. А, перебуваючи на території фермерського господарства «Центр», голова облдержадміністрації поцікавився цьогорічним врожаєм зернових культур, проблемами з його подальшою реалізацією, а також оглянув технічний парк. За результатами попереднього знайомства Володимир Мовчан похвалив керівництво господарства і побажав йому вийти на новий рівень рентабельності, адже від цього залежить добробут усієї місцевої громади.

Під час робочої поїздки Добровеличківським районом голова облдержадміністрації відвідав також кілька об'єктів соціальної сфери. Спілкуючись з керівництвом Піщанобрідської лікарні, Володимир Мовчан поцікавився готовністю медичного закладу надавати при потребі невідкладну допомогу хворим на грип та пообіцяв посприяти вирішенню проблеми придбання резервного трансформатора. У місті Помічна керівник області особисто поцікавився наявністю в аптеках лікарських засобів та цінами на них. Реагуючи на скарги відвідувачів аптеки, Володимир Мовчан дав завдання забезпечити місцеву залізничну лікарню препаратом «Таміфлю». А от на зустрічі з активом району голова облдержадміністрації зазначив, що побаченим під час робочої поїздки він в цілому залишився задоволеним. Володимир Мовчан висловив сподівання на відверті і дружні взаємовідносини, а також доручив керівництву Добровеличківського району прискіпливо ставитися до ефективності використання місцевих земельних ресурсів