весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/12/u_kirovogradi_zalizobetonni_pliti.htm
У Кіровограді залізобетонні плити травмували двох чоловіків! У середу, 11 листопада, у Кіровограді по вул. Ливарна під час демонтажу працівниками ТОВ «Будсервісмонтаж» металевих конструкцій непрацюючого цеху чавунно-литейного заводу стався обвал залізобетонних плит на площі 300 кв м, внаслідок чого постраждало 2 працівника 35-ти та 58-ми років, яких у важкому стані госпіталізовано до обласної лікарні. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 11 по 12 листопада 2009 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

11.11.09 Коротке замикання електропроводки стало причиною пожеж домашніх речей та 9 кв м підлоги у житловому будинку у с. Федоро-Шулічине Долинського району та 3 кв м покрівлі житлового будинку у смт Вільшанка.

11.11.09 м. Світловодськ: виявлено протитанкову міну часів ВВВ, знещкодження якої заплановано піротехніками АРЗСП головного управління на 12 листопада поточного року.