весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/12/17ro_svinei_stali_bezhatkami.htm
17-ро свиней стали безхатьками, але залишилися живі. О 18:40 10 листопада до рятувальної служби міста Олександрії надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди у одному з домоволодінь. На місце виклику негайно виїхали 2 відділення чергової варти вогнеборців. Під час проведення попередньої розвідки охопленого полум'ям хліву, рятувальники відчинили двері, з яких з вереском, змітаючи все на своєму шляху, вибігло з десяток поросят - повідомили інтернет-виданню "весь Кіровоград" в прес-службе ГУМНС у Кіровоградській області.

Після ліквідації пожежі з'ясувалося, що її причиною стало необережне поводження з вогнем господаря. Того горезвісного вечора чоловік навідався до хліву, щоб перевірити як справи у його улюблениці, яка ось-ось мала порадувати господарів приплодом.

Світла у сараї не було, тож він скористався сірниками та скрученою на кшталт факелу газетою. Переконавшись, що все гаразд, господар ретельно, як йому здалося, загасив вогонь та пішов до будинку. Очевидно, жаринка потрапила до сінника, який знаходився над загороддю для свиней, чоловік цього звісно не помітив. А через деякий час вогонь охопив весь дах господарчої споруди. Вдарив на сполох сусід, який вчасно помітив лихо.

Цього разу, на щастя, обійшлося без жертв, але, шановні господарі, не забувайте про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, адже це запорука збереження вашого майна, здоров'я та життя.
Що ж стосується породіллі, то її нервова система не витримала такого стресу, усі новонароджені поросята загинули, мати їх просто затоптала з переляку. Загалом бійцям служби «101» вдалося врятувати 17 тварин, щоправда усі вони залишилися без даху над головою.