весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/11/u_kirovogradi_centralnii_zags_bude.htm
У Кіровограді центральний ЗАГС буде на Леніна 6. Саме про це заявив Кіровоградській міський голова Володимир Пузаков під час зустрічі з колективом Кіровоградської обласної бібліотеки ім. Д.Чижевського. Під час зустрічі міський голова подарував бібліотеці підбірку кніжок, а також поділився планами на майбутнє – повідомляє кореспондент Інтернет-видання «весь Кіровоград» .

Зокрема, він зазначив, що поступово Кіровоград перетворюється на європейське місто, але зі своєю особливою харизмою, чудовою і неповторною архітектурою та зі своїм етнічним надбанням і національним корінням. «В цьому році, на день міста, ми урочисто відкрили площу перед міськвиконкомом, а в наступному плануємо відкрити пам'ятник Володимиру Винниченку біля будівлі Кіровоградського державного педагогічного університету, який носить славетне ім'я цього українського прозаїка, драматурга, художника та політичного і державного діяча. Кілька меценатів та бізнесменів вже відгукнулись на нашу пропозицію і погодились допомогти в цій справі» - розповів Володимир Пузаков.

Нині театр Кропивницького знаходиться на реконструкції, на його ремонт виділено гроші з державного бюджету. А ось міська рада, зі свого боку, планує привести до ладу площу перед театром та по можливості поставити пам'ятник Корифеям.

«Зараз ми плануємо поступово привести до ладу одну з центральних вулиць міста – вулицю Леніна. Саме тут скоро буде відреставровано та відремонтовано будівлю, що знаходиться за адресою Леніна, 6, куди буде переведено центральний РАГС міста» – поділився планами міської ради мер Пузаков.