весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/11/u_2010_roci_doluchatsja_do_civilizaciyi.htm
У 2010 році долучаться до цивілізації вулиці на Лелековці та Старій Балашівці. Водопостачання у Кіровограді є нагальною проблемою - про це йшла мова під час наради у міського голови Володимира Пузакова, де обговорювалась бюджетна програма міста на наступний рік.

За інформацією Інтернет-видання "весь Кіровоград", учасники наради, - керівники тих управлінь та департаментів, від яких залежить життєздатність громади і задоволення нагальних потреб Кіровограда, - говорили про проблему залежності міста від водогіна, який доставляє мешканцям питну воду. Адже будь-які ремонтні роботи там призводять до того, що місто залишається без водопостачання.

Сьогодні існує проект аварийного забезпечення громади питною водою. Менш ніж в десяти километрах від міста є природний резервуар води – Холодні ключi, запасів якого достатньо, щоб у разі потреби забезпечувати протягом доби всю правобережну частину міста. Потрібна лише інфраструктура: насосна станция, водогін тощо. Кіровограду обіцяла допомогу у цьому державна влада, але через відсутність фінансування й досі цей проект залишається на папері.

Потребує оновлення й існуюча водна мережа: ремонт труб, насосних станцій. Окремо торкнулись проблеми будинків, висота яких перевищує 9 поверхів: для доставки води їм потрібен більший тиск, ніж до нижчих споруд. Якщо ж безперебійно в них будуть працювати власні насосні станції, можна буде знизити тиск у загальній водній системі, а, значить, зменшити втрати води.

Ремонтувати те, що є звичайно, треба, але ж необхідно й працювати на майбутнє, розвивати і розбудовувати те що маємо. На жаль, сьогодні в місті ще є райони, не охоплені централізованою каналізацією та водопостачанням. На 2010 рік планується долучити до благ цивілізації вулиці на Лелековці та Старій Балашівці.

Детальніше про нараду читайте за посиланням