весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/11/obicjanih_milioniv_dlja_selisha_novogo.htm
Обіцяних мільйонів для селища Нового досі немає! Оновлення інженерної системи міста Кіровоград – важлива проблема, яка особливо гостро стоїть у селищі Новому. Про це йшла мова під час наради у міського голови Володимира Пузакова, де обговорювалась бюджетна програма міста на наступний рік.

За інформацією Інтернет-видання "весь Кіровоград" потужностей існуючої котельної у селищі Новому просто не вистачає, а 10 мільйонів гривень, обіцяні з державного бюджету на зведення нової, в 2009 році не надійшли. Але місто знов планує виділити частину власних коштів і просити решту у держави, щоб і цей проект не залишився нездійсненими планами.

Плануються кошти для обладнання котельних дитячої міської лікарні, жіночої консультації в селищі Горному, лікарні №3 тощо.
Потребують коштів міського бюджету і кілька проектів, які забезпечать теплом дітей. Збудовані котельні обігріють дитячий садок № 72, 73 та 61, школу №17 з дитсадками № 65 та 48, школу № 35, школу №2. Для них планується збудувати спільні котельні, які будуть обігрівати маленьких відвідувачів одразу кількох закладів.

До речі, про дитячі заклади. Обставини такі, що в 2010 році слід виділити кошти на ремонт біля десятка дитячих садочків та двох десятков шкіл міста, адже деякі з них просто в аварийному стані. Плануються кошти по мінімуму, але ж ефективність їх використання й обсяг потреб не потерпить часткового ремонту там, де потрібна суттєва робота.

Наприклад, міський голова Володимир Пузаков запропонував збільшити пропоновану для ремонта школи №24 суму в 150 тисяч майже вдвічі. Підстава – власний візит, спілкування з адміністрацією цього навчального закладу і на власні очі побачені потреби.

Детальніше про нараду читайте за посиланням