весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/11/miskii_byudzhet_2010_ne_vidmovljayemos.htm
Міський бюджет 2010: не відмовляємось від видатків, а шукаємо резерви! Місцеве самоврядування стає реальною здатністю територіальної громади вирішувати питання місцевого значення, якщо воно забезпечене коштами. Оформивши податкову систему, законодавець заклав фундамент для формування місцевих бюджетів, але ж комунальні кошти (особливо в умовах їх перманентного дефіциту) слід ще й ефективно використовувати.

Саме це стало головною думкою наради у міського голови Володимира Пузакова, на якій обговорювалась бюджетна програма міста на наступний рік, повідомляє журналіст-аналітик Інтернет-видання "весь Кіровоград" Ольга Гріднєва.

До наради були запрошені керівники всіх управлінь та департаментів, від яких залежить життєздатність громади, задоволення нагальних потреб Кіровограда. У центрі обговорення були переважно два напрями – житлово-комунальний сектор та капітальне будівництво. Справа в тому, що саме ці галузі традиційно є найбільш ресурсомісткими і важливими для мешканців: дах, що протікає, відсутність в домівках води, тепла, газу є проблемами, яки здатні відтіснути на другий план всі інші негаразди.

Сьогодні місто Кіровоград потребує нового житла, а проекти, які можуть задовольнити ці потреби, заморожені через нестачу фінансування; вже зведені раніше будинки потребують капітального ремонту, бо деякі з них суттєво не ремонтувались ще з часів зведення (а це 20-30 років). Тому до міського голови з проханнями допомогти з капітальним ремонтом дахів, стін постійно звертаються мешканці міста, серед яких є учасники бойових дій, ветерани Великої вітчизняної війни, інваліди – люди, яким відмовити просто неможливо.

Детальніше про нараду читайте за посиланням