весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/11/kruglii_stil_na_temu_vlada_ta.htm
Круглий стіл на тему: «Влада та громада-пошук взаєморозуміння». Громадськість вже не перший рік говорить про неефективність взаємодії влади та громади. Тому асоціація громадських організацій м. Кіровоград ініціює проведення круглого столу, з метою обговорення актуальних питань, котрі виникли в процесі діяльності громадськості та спостереження за діяльністю органів місцевого самоврядування.

Принцип місцевого самоврядування є однією з найважливіших ознак будь-якої демократичної держави. Це питання є також досить актуальним і для України, де після прийняття закону "Про місцеве самоврядування в Україні" залишилося багато складних проблем щодо практичної реалізації теоретичних положень.

Саме тому, громадськість Кіровоградщини запрошує всіх небайдужих для зустрічі та винесення рекомендацій, щодо поліпшення роботи місцевого самоврядування. До участі у заходs запрошені представники громадських організацій міста, представники місцевої влади та ЗМІ.

Захід відбудеться 17 листопада 2009р. об 11.00 , за адресою м. Кіровоград, вул. Волкова 13-б, приміщення прес-клубу реформ (вхід через фітнес-центр «Драйв»).

Контактна особа : Юлія Бочарова-Туз , тел.. 0979985040
Інга Дуднік тел.. (0522) 27-09-63
Людмила Шестакова (0522) 27-04-63