весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 листопада 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/11/10/kirovogradskim_politikam_nagadali.htm
Кіровоградським політикам нагадали про масковий режим і місця для реклами. Політичні заходи у Кіровограді сьогодні є важливою частиною життя міста, але їх проведення відбувається сьогодні в особливих умовах.

По-перше, виборча кампанія відбувається в умовах складної епідеміологічної ситуації, а, по-друге, країна вступила в період виборів, які з деякою перервою триватимуть до літа наступного року. Це відзначив секретар міської ради Володимир Слівнов під час наради з керівниками міських осередків політичних партій та громадських організацій, яка проводилась в рамках обговорення заходів з питань застосування виборчого законодавства України та підвищення політичної культури громадян.

Під час наради начальник управління охорони здоров'я міської ради Любов Пивоварчук ознайомила присутніх з епідеміологічної ситуацією в обласному центрі, повідомила про оголошення в Кіровограді з 5 листопада карантинних заходів та попередила всі поличні сили міста про безумовне дотримання маскового режиму під час організації агітаційних акцій в наметах на території Кіровограда.

Олександр Котов, начальник відділу організаційно–правового забезпечення міського управління юстиції та Лариса Трубчанінова, начальник відділу легалізації об'єднань громадян міського управління юстиції ознайомили керівників зі змінами у виборчому законодавстві та звернули їхню увагу на необхідність своєчасної реєстрації змін у керівних структурах, назвах партій та їх місцезнаходженні.

Начальник спецінспекції міської ради Віктор Іванов суворо попередив керівників політичних партій про їх персональну відповідальність за недопущення розміщення рекламних матеріалів у непристосованих для цього місцях а начальник управління містобудування та архітектури Григорій Литвин нагадав присутнім про розташування місць для реклами, визначених рішенням виконавчого комітету міської ради.

Голова Ленінської у місті Кіровограді ради Петро Романюк повідомив, що реєстр виборців фактично підготовлений і на його основі можна друкувати списки виборців, але звернув увагу на значну кількість неточностей у реєстрі і запросив усіх кіровоградців особисто перевірити свої персональні дані.

Загалом, підвела підсумок наради начальник управління з питань внутрішньої політики Надія Грищенко, у всіх керівників міських організації політичних партій та громадських організацій є надзвичайно великий досвід участі у виборчих кампаніях і висловила сподівання, що і цьогорічні вибори пройдуть у спокійній і виваженій атмосфері, пише сайт КМР