весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/9/urochistosti_z_nagodi_dnja_yurista.htm
Урочистості з нагоди Дня юриста відбулись у міській раді! Кіровоградських юристів привітали міський голова Володимир Пузаков та директор адміністративного департаменту – заступник міського голови Леонід Щербина, пише сайт КМР

У своєму вітанні Володимир Пузаков підкреслив, що наполеглива щоденна праця юристів є запорукою успішного проведення демократичних процесів у державі та професійного законодавчого забезпечення діяльності усіх підприємств установ та організацій.

Міський голова побажав усім працівникам галузі юриспруденції міцного здоров'я, невичерпної енергії, достатку в родинах та щирої людської подяки за свою нелегку працю та вручив кращим працівникам відзнаки Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету.

Золоту відзнаку виконавчого комітету Кіровоградської міської ради «За заслуги» І ступеня отримали Григорій Дрок, начальник територіального управління державної судової адміністрації в Кіровоградській області та Олександр Чудний, начальник Головного управління юстиції в Кіровоградській області.

Почесною грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету з грошовою нагородою нагороджена Лідія Цимбаревич, приватний нотаріус Кіровоградського міського нотаріального округу.

Грамотою Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету та цінним подарунком – наручним годинником відзначено Олександра Демешка, першого заступника начальника Головного управління юстиції в Кіровоградській області, Олександра Донцова, заступника начальника Кіровоградського міського управління юстиції – начальника Кіровського відділу державної виконавчої служби та Вадима Коротича, адвоката Кіровоградської обласної колегії адвокатів.

Цінним подарунком заохочено Віталія Пастушенка, головного спеціаліста відділу представництва в судах управління правового забезпечення адміністративного департаменту Кіровоградської міської ради.