весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/9/u_svitlovodsku_pograbuvali_lombard.htm
У Світловодську пограбували ломбард. Міліція звертається за допомогою. 5 жовтня о 8-ій ранку молодий чоловік прийшов до ломбарду, що міститься у приміщенні кінотеатру ім. Т.Г.Шевченка, що у Світловодську, Кіровоградської обалсті, звернувся до адміністратора з предметом дуже схожим на пістолет, пригрозив розправою - інформує сайт Світловодськ .

Перелякана молода жінка віддала все, що могла, галасу не здіймала. Грабіжник зник ніким не помічений. Викликавши міліцію, жінка порахувала збитки. Втрачено цінностей і грошей на суму 64 тисячі гривень.

Міськрайвідділ внтрішніх справ негайно розпочав пошукові заходи. Поки що ніяких слідів крадія не знайдено. Крім адміністратора ломбарду, ніхто не бачив хлопця, який вранці вибігав з кінотеатру. Міліція звертається до мешканців міста з проханням про допомогу. Хто став свідком цього зухвалого злочину, зверніться за телефонами: 22482 (начальник) та 8(097)5651857 (перший заступник начальника).

Отримавши таку цікаву інформацію, ми звернулися до начальника Світловодської міліції полковника Ігоря Іванова з проханням прокоментувати подію і розповісти, що цікавого відбулося останнім часом у нашому місті.

– Таких цікавих для "криміналу" об'єктів, як ломбард, у Світловодську чимало. Підприємці жалкують грошей на охорону своїх об'єктів, ризикують життям співробітників і час від часу потерпають самі. Ми будемо дуже вдячні за інформацію, яка допоможе слідству. Винагороду я гарантую.

Днями ми повністю розкрили злочин, що стався в ніч з 25 на 26 вересня біля ресторану "Корона". Ви про це писали. Злочинець, який поранив з обрізу рушниці двох людей - за гратами. З'ясувалолся, що тієї ж ночі войовничо налаштований молодик здійснив ще й розбійний напад на двох нетверезих 20-річних хлопців у районі школи №1. На перехресті вулиць Пархоменка та Горького він загнав їх у стічну канаву, жорстоко побив обрізом рушниці, в якій вже не було патронів, відібрав мобільні телефони і куртку.

Потерпілі з гематомами голови, переломом пальця звернулися до лікарні за допомогою. Медики викликали нас. Цікаво, що хлопці відмовилися розповідати про те, що сталося. І лише через 3 дні вирішили написати заяву в міліцію. Телефони ми їм повернули, куртка загубилася, очевидно, під час бійки.

Знову хочу підкреслити, що і цей злочин можна було попередити, якби самі жертви подумали заздалегідь про свою поведінку. Що шукали п'яні 20-річні хлопці о 2-ій годині ночі на темних вулицях міста? Гострих почуттів? Вони їх знайшли.

Взагалі, роботи у Світловодської міліції побільшало. Кожного дня одна оперативно-слідча група виїжджає на 3-6 трупів некримінального характеру. Помирають, переважно, люди похилого віку, онкохворі. Раніше ми цією категорією мерців не цікавилися. Тепер за розпорядженням обласної прокуратури освідчуємо всіх. Це забирає чимало часу і пального. Проте, востаннє у серпні ми отримали від міськвиконкому 1 тисячу гривень на бензин. Вирішуємо проблеми за рахунок особистих зв'язків.