весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/9/u_kirovogradi_rozpochavsja_kubok_oblasti.htm
У Кіровограді розпочався Кубок області з боксу та відкрита першість СДЮШОР-2. Вчора у приміщенні спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву №2 ім. героя Верхоланцева (у Дендропарку) відбулося урочисте відкриття змагань з боксу - повідомляє кореспондент сайту "весь Кіровоград" Євген Савранський.

За словами головного судді змагань Віктора Саласенка на участь у нинішньому турнірі заявилася небувала кількість учасників понад 190 боксерів, які представляють 6 областей України. Тож нинішні старти за своєю географією більше походять на регіональну першість України, де окрім господарів змагань беруть участь боксери з Києва, Чигирина, Черкас, Кременчука, Первомайська, Южноукраїнська, Дніпропетровська, Херсона, Світловодська. Олександрії та господарів – кіровоградців.

Відділення з боксу у цій спортивній школі було відкрито 2007-го року, і на даний час налічує понад сотню юних боксерів, з якими працюють шестеро тренерів. Вже зараз вихованцям є чим пишатися: її вихованець Євген Пархоменко – учасник молодіжного чемпіонату світу 2009р. з боксу. Нещодавно Дмитро Березній став переможцем міжнародного турніру, а в травні йому присвоєно звання майстра спорту України. Примножують спортивну славу кіровограда майстри спорту Дмитро та Вадим Саласенки – призери чемпіонатів та кубків України, переможці та призери міжнародних турнірів.

На відкритті змагань з привітальним словом до учасників турніру звернулися Валентина Пупишева – заступник міського голови та голова Кіровоської ради Віктор Луценко. У вітальному слові вони зазначили: «Ви – наше майбутнє, ми покладаємо на вас великі надії, адже своєю щоденною виснажливою працею ви пропагуєте здоровий спосіб життя та є достойним прикладом для своїх ровесників. Бажаємо вам перемог не лише на рингу, а й у житті».

Бажаючих відвідати змагання чекають у п'ятницю, суботу та неділю у приміщенні СДЮШОР-2 що у Дендропарку.

Переглянути фото з заходу можна тут