весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/8/u_kirovogradskomu_gurtozhitku_z.htm
У кіровоградському гуртожитку з мешканців незаконно стягували кошти за електроенергію! Державна інспекція з контролю за цінами в Кіровоградській області інформує, що за 9 місяців 2009 року Державною інспекцією з контролю за цінами в Кіровоградській області було розглянуто в установлені строки 10 звернень, які надійшли від громадян з питань правильності порядку формування та застосування тарифів на житлово-комунальні послуги та правильності нарахування плати за спожитий природний газ. Про це повідомляє управління у справах преси та інформації Кіровоградської облдержадміністрації.

Інспекцією були дані конкретні письмові відповіді, роз'яснення та проведені відповідні перевірки. Зокрема, перевіркою КРЕП № 10 (м. Кіровоград) за дорученням органів прокуратури з питання розгляду звернення громадян, встановлено, що за період з липня 2006р. по лютий 2008р. підприємство виставляло мешканцям гуртожитку, що заходиться на балансі КРЕП № 10, рахунки за спожиту електроенергію в розмірі 50 грн. за місяць без жодних економічних обґрунтувань та розрахунків. Порядок розподілення електричної енергії між мешканцями гуртожитку відсутній. Крім того, виявлено передчасне введення в дію нових тарифів на послуги по утриманню гуртожитку, що не відповідає вимогам п.5 ст. 32 закону України «Про житлово-комунальні послуги».

За результатами перевірки повернуто споживачам 11,8 тис. грн. надмірно стягнутих коштів за електроенергію та 3,4 тис. грн. - за послуги з утримання гуртожитків.