весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/8/sud_usunuv_pereshkodi_v_upravlinni.htm
Суд усунув перешкоди в управлінні водоканалом «Водним господарством»! Кореспондент Інтернет-видання «весь Кіровоград» зустрівся з Олександром Чернявським, директором ТОВ «Водне господарство», який пояснив ситуацію, що склалася на сьогоднішній день між ТОВ «Водне господарство» та КП «Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство Кіровоградської міської ради».

Буквально вчора Дніпропетровський апеляційний господарський суд виніс постанову, яка вступає в силу з моменту проголошення її в суді. В цій постанові мова йде про те, що комунальному підприємству «Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство Кіровоградської міської ради» та виконавчому комітету Кіровоградської міськради відмовлено у задоволені апеляційних скарг, які вони подали до суду на рішення господарського суду Кіровоградської області від 28 липня 2009 року у справі №3/198 про усунення перешкод у здійсненні права користування орендованим майном.

Нагадаємо про що саме йшлося в рішенні господарського суду Кіровоградської області. Суд задовольнив позовну заяву ТОВ «Водне господарство» до КП «Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство Кіровоградської міської ради» про зобов'язання цього комунального підприємства усунути перешкоди у здійсненні ТОВ «Водне господарство» права користування орендованим цілісним майновим комплексом комунального підприємства «Кіровоградводоканал», переданим у користування товариством, згідно договору оренди та акта прийняття-передачі. А також - утримання від будь-яких дій, які б створювали перешкоди у здійсненні ТОВ «Водне господарство» права користування зазначеним цілісним майновим комплексом КП «Кіровоградводоканал».

Олександр Чернявський: «Після того, як ми знову виграли суд, нашим опонентам слід виконувати рішення суду, і вони не мають права перебувати на територій водоканалу і чинити будь-які перешкоди мені, як директору та товариству з обмеженою відповідальністю «Водне господарство». Тому, що невиконання рішень суду карається згідно Кримінального Кодексу України!»

Згідно Кримінального Кодексу, Стаття 382. Невиконання судового рішення
1. Умисне невиконання службовою особою вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню - карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

3. Умисне невиконання службовою особою рішення Європейського суду з прав людини - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.