весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/8/oleksandriiski_nashoukrayinci.htm
Олександрійські «нашоукраїнці» також підтримали Тимошенко на виборах. В редакцію сайту «весь Кіровоград» були передані копії протоколів засідань Рад Олександрійської районної організації та Олександрійської міської організації політичної партії Наша Україна. Засідання відбулися 5 та 6 жовтня. На обох засіданнях розглядалося питання підтримки кандидатів у президенти України.

Так зокрема в протоколі Олександрійської районної організації політичної партії Наша Україна зазначено, що після тривалого обговорення питання було прийнято рішення про підтримку кандидатури Юлії Тимошенко на президентських виборах. Дане рішення було прийнято одноголосно всими членами ради (13 чоловік). Протокол підписано головою Ради Олександрійської районної організації політичної партії Наша Україна О.Кузнєцовим та секретарем С.Дюковим.

На своєму засідання аналогічне рішення про підтримку Юлії Тимошенко на президентських виборах прийняла рада Олександрійської міської організації політичної партії Наша Україна. За це рішення проголосувало 12 з 13-ти присутніх на засідання членів ради, одна людина була проти (всього членів ради 15 чоловік). Протокол підписано головою Ради Олександрійської міської організації політичної партії Наша Україна В.В. Лаєвською та секретар Л.В.Пазиничем.

Місто Олександрія є другим за чисельністю населення населеним пунктом,після Кіровограду, в Кіровоградській області

Як сайт «весь Кіровоград» вже повідомляв раніше 29 вересня сенсаційну заяву оприлюднила Кіровоградська міська Наша Україна в якій йшлося про підтримку Юлії Тимошенко цією організацією на виборах.