весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/7/sergii_larin_pro_proekt_derzhbyudzhet2010.htm
Сергій Ларін про проект Держбюджет-2010: «Ми знову станемо мільйонерами». Урядовий проект державного бюджету на наступний рік – це передвиборча програма уряду та прем'єр-міністра. Так вважає керівник Кіровоградського обласного виборчого штабу Віктора Януковича, член президії політради Партії регіонів Сергій Ларін.

Про це він заявив під час ефіру на кіровоградському телебаченні. Коментуючи проект кошторису держави, нещодавно представлений Кабміном, він зазначив, що цей документ – ще більш нереальний, чим минулорічний.

«Ми попереджали, що бюджет 2009 року – нереальний, і це доводить практика. Сьогодні виконання бюджету за 8 місяців складає 56%. 40 млрд. гривень ми недоотримуємо. А наступний бюджет уряд планує на 80 млрд. більше, ніж цей. Звідки надходження? В нас що, запрацювали заводи, хімічна промисловість, металургія? Були масові скорочення, є приховане безробіття. Погляньте на найпотужніші машинобудівні підприємства, які є у Кіровограді, що їх нещодавно відвідував Віктор Янукович – «Червона зірка» працює на 10%, «Гідросила» – трохи краще, держава не тільки не допомагає цим підприємствам, але й заважає», - підкреслив Ларін.

Проект бюджету, за словами регіонала, є скоріше передвиборчою програмою уряду та прем'єр-міністра.

«Кожному – пообіцяти. Вчителям буде зарплатня, сільським радам – був бюджет 200 тисяч, стане 2 мілйони, тощо. Але яким чином цей бюджет буде наповнюватися? Лише одним способом – друкуванням грошей. Тому неодноразово БЮТ у Верховній Раді ставив питання про відставку Стельмаха – щоб дістатися верстата, почати друкувати гроші. І тоді ми знову станемо мільйонерами, як у 90-ті. Будемо заробляти по 20 мільйонів гривень. При ціні буханця хліба в 1 мільйон», - прогнозує Сергій Ларін.