весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/7/regionali_mayut_namir_privesti.htm
Регіонали мають намір «привести до тями» деяких посадових осіб у Кіровограді. Ряд звільнень посадових осіб – членів Партії регіонів, що були здійснені міською владою Кіровограда в останні місяці, в самій партії вважають дрібною помстою, та сидіти склавши руки не збираються.

Про це заявив керівник Кіровоградського обласного виборчого штабу Віктора Януковича, член президії політради ПР Сергій Ларін, спілкуючись з представниками місцевих ЗМІ

«Ви знаєте, що з лав Кіровоградської міської організації Партії регіонів були виключені деякі впливові люди – за підсумками роботи центральної контрольної комісії. Після цього вони, звісно, були виведені зі складу керівних органів, було прийняте рішення політрадою партії про їх виключення зі складу депкорпусу Кіровоградської міської ради. Після цього послідувала дрібна помста – люди, які не підтримали цю групу, були піддані репресіям», - зокрема, зазначив Ларін.

Саме з цими подіями регіонал пов'язує звільнення одного з заступників міського голови, що курирував заклади освіти та медицини, виведення із складу виконкома міської ради керівника Кіровської районної в Кіровограді ради Віктора Луценка, а також намагання звільнити з посади директора Кіровоградської станції юних техніків Андрія Малицького (всі троє – члени ПР). Крім того, саме з ініціативи представників групи, про яку йшла мова вище, зі складу Кіровоградської територіальної виборчої комісії були виведені двоє її членів. Всі ці кадрові зміни були проведені міською радою з порушеннями законодавства, - зазначив регіонал.

«Терпець є, але він не безмежний. Невже міській владі більш немає чим займатись, окрім як зводити рахунки з членами Партії регіонів? Напевно, городяни – і я знаю, що така ініціатива вже є, в праві вимагати від міської влади, людей, яких вони обрали, щоб ті, нарешті, зайнялись міським господарством замість політичних «розбірок». Тому я буду звертатися до Генеральної прокуратури, щоб якось привести до тями тих посадових осіб, яким на службі нудно, і вони розважаються політикою», - попередив Сергій Ларін.