весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 7 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/7/programa_yevropeiska_osvita_ogoloshuye.htm
Програма «Європейська освіта» оголошує початок вступної кампанії до ВНЗ-партнерів! Програма «Європейська освіта» оголошує початок вступної кампанії до ВНЗ-партнерів на весняний навчальний семестр (початок навчання – 01 березня 2010).

На даний момент партнерами програми є 10 польських ВНЗ, які пропонують навчання на більш ніж 70-ти напрямках, кількасот спеціальностей. Форма навчання – стаціонар та заочна.

Партнерські ВНЗ знаходяться у найбільший містах Польщі: Варшава, Люблін, Бидгощ, Гданськ, Бялосток, Кельце, Лодзь, Новий Сонч, Познань, Щечин, Вроцлав; У підготовці знаходяться пропозиції щодо навчання у Іспанії, Чехії та Франції.

Особливістю європейських ВНЗ є наявність двох термінів початку навчання – 01 жовтня та 01 березня, що зумовлює наявність двох періодів вступних кампаній.

Всі ВНЗ-партнери пропонують навчання на освітніх рівнях «бакалавр» та «магістр». Варто зазначити, що при виборі напрямку навчання на освітньому рівні «магістр» студент може вибирати інший напрямок чи спеціальність, аніж під час навчання на освітньому рівні «бакалавр».

Навчання проходить на польській або англійській мовах (у деяких партнерських ВНЗ може пропонуватись навчання на інших мовах країн ЄС – французька, німецька, тощо).

Щоб стати студентом партнерських ВНЗ програми «Європейська освіта» з 01 березня 2010 року чи 01 жовтня 2010 року та отримати необхідні консультації потрібно зробити перший крок – заповнити анкету абітурієнта на www.euroosvita.info