весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/6/stvorennja_v_oblasti_gromadskogo.htm
Створення в області «Громадського Комітету Порятунку»! У четвер, 8 жовтня об 11.00 у Кіровоградському прес-клубі реформ відбудеться прес-конференція за участі координатора ініціативної групи по створенню у Кіровоградській області «Громадського Комітету Порятунку» Віктора Жупаненка.

Нагадаємо, що минулого тижня, за ініціативою ряду громадських організацій і журналістів області та з метою отримання інформації про економічну, суспільно-політичну і кадрову ситуацію в області, була ініціатива провести зустріч із керівником Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської обласної ради.

За інформацією Віктора Жупаненка, ініціативна група не змогла зустрітися із керівництвом області, хоча зустріч відбулася із заступником Кіровоградської обласної ради Яковом Андрійовичем Бондарем. Члени групи поінформували Якова Андрійовича про стурбованість городян ситуацією, що склалася протягом останніх місяців в обласному центрі. Зокрема, про необхідність наявності посадових осіб на чолі таких важливих структур виконавчої влади, як ОДА.

«Стає зрозумілим, що без втручання громадськості в області можуть бути проблеми. Більше того, постійні «чутки-плітки» про зміну адміністративно-територіального статусу області на фоні згаданих подій не є «фантастичними». І чи не є погіршення суспільно-політичної ситуації в області передумовою «реформування» області?», - запитує Віктор Жупаненко. І оголошує про створення в області «Громадського Комітету Порятунку».

Детальніше про все це – на прес-конференції, яка відбудеться у Кіровоградському прес-клубі реформ у четвер, 8 жовтня об 11.00 (адреса: вул. Островського, 2, корпус 2, офіс 8 – другий поверх)