весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/6/kirovogradteplo_vhodit_v_opalyuvalnii.htm
"Кіровоградтепло" входить в опалювальний сезон із 100% готовністю! В очікуванні початку опалювального сезону 2009-2010 року час підвести підсумки ефективності роботи теплопостачальних підприємств влітку, адже саме в цей період тепловики готують об'єкти теплового господарства для стабільної роботи протягом всього опалювального сезону.

За новими правилами підготовки теплових господарств до опалювального сезону кожне теплогенеруюче підприємство повинно отримати акт готовності до роботи в опалювальний період, повідомляє сайту "весь Кіровоград" адміністрація ДП Кіровоградтепло ТОВ ЦНТІ УНГА.

ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГA" входить в опалювальний сезон 2009/2010 року із 100% готовністю об'єктів теплового господарства – про це свідчить Акт готовності теплового господарства ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГA" до роботи в опалювальний період 2009/2010 року , погоджений Державною інспекцією з енергетичного нагляду в Кіровоградській області та виданий підприємству 05.10.2009 року.

Перевірка готовності теплових районів підприємства, проведена 30.09.09 р. – 01.10.09р. встановила, що всі заходи по належній підготовці котелень, теплових пунктів, технологічного устаткування та теплових мереж виконані в повному обсязі, підприємство технологічно повністю готове до подачі теплоносія.

Сподіваємось, що і балансоутримувачі на належному рівні провели роботу по поліпшенню стану внутрішньобудинкових мереж будівель і споруд та не допускали випадків неконтрольованого встановлення приладів автономного опалення, адже саме це стало причиною відсутності тепла в окремих квартирах багатоквартирних будинків у минулому році.