весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/5/presklub_ataka_na_raionnii_byudzhet.htm
Прес-клуб: Атака на районний бюджет чи політична розправа?!
Сьогодні, 5 жовтня, о 14.00 в преміщенні Кіровоградського прес-клубу реформ (вул. Островського, 2, корп.2, оф 8) відбудеться прес-конференція голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради Віктора Луценка.

Під час прес-конференції журналісти з'ясовуватимуть, хто відповість за наслідки безпрецедентного рішення Кіровоградської міської ради від 15 вересня 2009 року.

Згідно цього рішення, депутати міської ради на чолі з мером В.Пузаковим повернули до міського бюджету субвенцію на виконання власних повноважень у розмірі 500 тис. грн., яку на початку року виділили Кіровському району. Ці кошти передбачались на захищену статтю – виплату заробітної плати працівникам виконкому Кіровської районної у
м.Кіровограді ради.

Таким чином, з «легкої руки» В. Пузакова, який підписав дане рішення, коштів у бюджеті Кіровського району залишилось лише для того, щоб виплатити аванс працівникам виконкому за жовтень місяць. А це 300 чоловік. З жовтня не отримають зарплату 132 працівника управління труда та соціального захисту населення, які обслуговують 44 тис. громадян пільгових категорій усіх видів, відділ ведення реєстру виборців, який відповідає за стан реєстру 131 тис. чоловік тощо.

Виникає питання: чи можна сьогодні паралізувати роботу Кіровського виконкому? Чи, можливо, таким чином хтось намагається заблокувати на професійному рівні організовану роботу Кіровської районної у м.Кіровограді ради та виконкому? У будь-якому випадку слід враховувати, що у цього питання є дуже важливий соціальний аспект.

Тому сьогодні позовна заява голови Кіровської районної у м. Кіровограді ради Віктора Луценка з приводу згаданого рішення міської ради від 15 вересня 2009 року знаходиться у Ленінському суді м. Кіровограда та обласній прокуратурі. Колективне звернення з цього приводу працівники виконкому Кіровської районної у м. Кіровограді ради підписали на ім'я міського голови В. Пузакова, секретаря міської ради В. Слівнова, голови планово-бюджетного комітету міської ради Ю. Давидова, а також звернулися з проханням повернути ситуацію в правове русло до народного депутата від Партії регіонів Сергія Ларіна.