весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 жовтня 2009 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2009/10/5/olija_ta_tvarinni_zhiri__lideri_spozhivchogo.htm
Олія та тваринні жири - лідери споживчого ринку Кіровоградщини. За січень–серпень 2009р. реалізовано промислової продукції (робіт, послуг) на суму 4133 млн.грн., з неї продукція добувної та переробної промисловості займала 79,5%, решта (20,5%) – виробництво та розподілення електроенергії, газу та води. У структурі реалізації найбільш вагома частка припадала на підприємства з виробництва харчових продуктів та напоїв (39,1%), машинобудування (19%), - повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

Суттєву частку в обсягах реалізації харчових продуктів та напоїв становили олія та тваринні жири (50,9%), м'ясо та м'ясні продукти (21,7%); машинобудування – контрольно-вимірювальні прилади (50,9%), механічне устатковання (25,1%).

Серед міст та районів області найбільші обсяги продукції реалізовано підприємствами добувної промисловості Гайворонського і Новоукраїнського районів, харчової промисловості – міст Кіровограда та Світловодська, Бобринецького, Новоархангельського, Новомиргородського, Олександ-рійського, Петрівського районів, машинобудування – міст Кіровограда та Олександрії.

Обсяг реалізованої промислової продукції в розрахунку на одну особу за січень–серпень п.р. по області становив 3999,5 грн., найбільше – у Голованівському районі (13304,9 грн.) та містах Кіровограді (8891,6 грн.) і Світловодську (6993 грн.).

Основними групами у структурі реалізованої продукції добувної та переробної промисловості були товари широкого використання (42,6%), сировинна продукція (33,2%), решта – інвестиційна продукція та товари тривалого використання (24,2%).